راه اندازي صفر تا صد

همگان مي‌دانند که م در امور ساده هم کارگشاست، چه رسد به راه اندازي صفر تا صد که مطمئنا يک رستوران‌دار نمي‌تواند به تنهايي از عهده‌ي آن برآيد. مشاوره آشپزخانه صنعتي کم‌کم با همين هدف شکل حرفه‌اي به خود گرفته است و ديگر از روش‌هاي روتين خبري نيست. ولي از آنجايي که شايد هنوز افکار سنتي در بخشي از فعالان اين بازار رسوخ کرده باشد، مصمم شدم که مطلبي را به سنجش عيار مشاوره آشپزخانه صنعتي اختصاص دهم. اميد که در اذهان کارگر افتد و در مواردي مثل انتخاب لوازم آشپزخانه فست فود به کار آيد.

هرکسي را بهر راه اندازي صفر تا صد نساختند

اينکه هرکس از راه رسيد، خودش را در مشاوره آشپزخانه صنعتي صاحب‌نظر بداند و بخواهد اظهار فضل کند، کمي دور از شأن يک کسب‌وکارِ با ديسيپلين است. از هر نظر که بخواهيد به کار راه اندازي صفر تا صد ورود کنيد، آميزه‌اي از تخصص و تجربه نياز داريد و اگر اين توشه را همراه خود نداشته باشيد، شک نکنيد که در ميانه‌ي راه از نفس خواهيد افتاد. من افراد بسياري را ديده‌ام که خود را مشاور تجهيزات آشپزخانه صنعتي جا زده‌اند ولي وقتي از بعضي از لوازم آشپزخانه فست فود نام مي‌بردم، اصلا آشنايي با آن‌ها نداشتند و جوري برخورد مي‌کردند که گويي در سياره‌ي ديگري زندگي مي‌کردم.

سرتان را درد نياورم. هرکسي را بهر کاري ساختند و راه اندازي صفر تا صد هم آدم خودش را دارد. در همين تهران خودمان، شرکت‌هايي متخصص حضور دارند که شايد اسم آوردن از آن‌ها باعث شود فکر کنيد دارم تبليغ آن‌ها را مي‌کنم؛ ولي به هر حال مي‌خواهم بگويم آدم کاردرست براي مشاوره آشپزخانه صنعتي وجود دارد و خدا را سپاس که در اين کشور ماتم‌زده، از اين بابت غمي نداريم.

مشاوره آشپزخانه صنعتي يا باري به هر جهت؟  

حالا که از وجود شرکت معتبر براي راه اندازي صفر تا صد گفتم، بگذاريد غيبت برخي از مشاورهاي کارنابلد را نيز بکنم. شايد در اين کار کساني را پيدا کنيد که به واسطه‌ي فروش لوازم آشپزخانه فست فود، تجربه‌اي اندوخته باشند و ادعاهاي دهان‌پرکني داشته باشند. براي آنکه بفهميد اين نوع افراد چند مرده حلاج هستند، سناريوهاي مختلف را در مقابل آن‌ها بگذاريد تا مهارت خود در مشاوره آشپزخانه صنعتي را به رخ بکشند. اگر اين آزمون را با نمره‌ي قبولي گذراندند، مي‌توانيد کار خود را به آن‌ها بسپاريد که البته چشم من آب نمي‌خورد که چنين اشخاصي از پس اين کار برآيند؛ زيرا طبق تجربه‌ي کاري، اکثر آن‌ها يک پاسخ به همه‌ي سناريوهاي راه اندازي صفر تا صد مي‌دهند.

مشاوره براي لوازم آشپزخانه فست فود

لوازم آشپزخانه فست فود

اگر ادعا کنم که لوازم آشپزخانه فست فود خود به مشاوره آشپزخانه صنعتي مجزا احتياج دارد، پربيراه نگفته‌ام. هرچه جلوتر مي‌رويم، تنوع غذايي در منوهاي رستوران‌ها و فست فودها بيشتر مي‌شود. اگر تصميم گرفته‌ايد راه اندازي صفر تا صد کسب‌وکار خود را به يک شرکت حرفه‌اي بسپاريد، حتما تأکيد کنيد که براي لوازم آشپزخانه فست فود چندين فرضيه براي شما ترسيم کنند و در هرکدام، بهترين انتخاب را براي لوازم آشپزخانه به شما بدهند.

من نمي‌خواهم به حوزه‌ي مشاوره آشپزخانه صنعتي دست‌اندازي کنم، ولي لازم مي‌دانم نکته‌اي را براي انتخاب لوازم آشپزخانه فست فود گوشزد کنم و آن، پيش‌بيني وسعت مشتريان و درخواست‌هاي زياد در پيک زماني فروش است. در ساعات اوج هرچقدر سيب‌زميني سرخ‌کرده‌هاي بيشتري تهيه کنيد، طبيعتا ارقام نجومي‌تر را در پايان روز از صندوق خارج مي‌کنيد. پس لوازم آشپزخانه فست فود را دست کم نگيريد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Jenner infomanage دبستان دخترانه شجره ماهشهر Oscar April Terry Agbenyegah کلايمر Kristen Michele