مشاوره آشپزخانه صنعتي

در مشاوره‌هايي که اخيرا براي تهيه لوازم آشپزخانه فست فود داده‌ام، مشکل کمبود نقدينگي بسيار متداول بوده است. ميزان سرمايه‌گذاري پايين آمده و قيمت‌ها هم سر به فلک مي‌کشند. پس همچنان با اين معضل در روند مشاوره آشپزخانه صنعتي روبه‌رو خواهم بود. با همين استدلال سعي کردم اولويت‌بندي مشخصي براي خريد لوازم آشپزخانه فست فود در نظر بگيرم و در اينجا ماحصل آن را ارائه مي‌کنم. اگر در فکر واگذاري راه اندازي صفر تا صد به يک شرکت هستيد، بد نيست اين مطلب را بخوانيد تا بتوانيد در مديريت هزينه‌هاي لوازم آشپزخانه فست فود فعالانه‌تر عمل کنيد.

لوازم آشپزخانه فست فود با اولويت مهم

در درجه‌ي اول مي‌دانيم که بايد وسايل پخت‌وپز را در لوازم آشپزخانه فست فود در اولويت قرار دهيم. اما مسئله اينجاست که شايد در بين اين لوازم، موردي پيدا شود که براي طبخ يک غذاي خاص باشد و فروش چنداني هم نداشته باشد. در اينجا بايد يک تصميم سخت بگيريد و آن را از منوي خود حذف کنيد. براي آنکه ميزان تأثير اين حرکت در کار خود را بفهميد، بهتر است از مشاوره آشپزخانه صنعتي غافل نشويد. شرکتي که در کار خود تبحر داشته باشد مي‌تواند مشاوره خوبي در زمينه گزينش لوازم آشپزخانه فست فود مخصوصا براي منوي غذاهاي لوکس به شما بدهد.

نکته‌ي بعدي که در راه اندازي صفر تا صد جايگاه والاتري دارد، انتخاب وسايل پذيرايي است که به دليل محدوديت در بودجه، هنر خاصي مي‌خواهد و فقط از اهلش برمي‌آيد. يک موسسه مشاوره آشپزخانه صنعتي با مختصاتي که در ديگر مقالاتم به آن‌ها اشاره کردم، به شما مي‌گويد که کدام تجهيزات سرو در کنار کدام لوازم آشپزخانه فست فود مي‌نشيند و تناسخ خوبي ايجاد مي‌کند.

وم مشاوره آشپزخانه صنعتي

شايد به عنوان کسي که خود کار مشاوره آشپزخانه صنعتي مي‌کند، آب در هاون کوبيدن باشد که از وم مشاوره در غربال‌گري لوازم آشپزخانه فست فود بگويم؛ اما وظيفه دارم پرده از حقايق بردارم. وقتي شما مجبور به اتخاذ سياست‌هاي اقتصادي انقباضي در راه اندازي صفر تا صد مي‌شويد، بايد يک نفر/شرکت باشد که بار آن را از دوش شما بردارد و به بهترين شکل آن را به مقصد برساند. اما چرا مشاوره آشپزخانه صنعتي مي‌تواند گره‌گشاي کار شما در راه اندازي صفر تا صد باشد؟

آشنا بودن با سناريوهاي مختلف در تهيه لوازم آشپزخانه فست فود از مهمترين دلايلي است که مي‌توانم براي اهميت مشاوره آشپزخانه صنعتي ذکر کنم. من براي هر پرونده مدام با گزينه‌هاي مختلف کلنجار مي‌روم و از آورده‌هاي پرونده‌هاي قبلي، براي مشاوره‌هاي بعدي بهره مي‌جويم. هرچقدر شما تاجر خوبي باشيد و با زيروبم کار خود آشنا باشيد، باز هم اين حد از گستردگي حرفه‌ي مشاوره آشپزخانه صنعتي را تجربه نخواهيد کرد.

راه اندازي صفر تا صد

اولويت آخر در راه اندازي صفر تا صد

در اين فرصت باقيمانده، کم‌اهميت‌ترين موارد در راه اندازي صفر تا صد را ذکر مي‌کنم. حجم و مدل وسايل سرمايشي براي نگه‌داري مواد غذايي از نمونه‌هايي است که نبايد وسواس زيادي براي قرار گرفتن آن‌ها در ليست خريد لوازم آشپزخانه فست فود داشته باشيد. بالاخره يخچال از هر مدل که باشد، کار خود را مي‌کند و حجم آن هم مي‌تواند با تعداد دفعات بيشتر خريد مواد غذايي جبران شود. اتفاقا اگر در پروسه‌ي راه اندازي صفر تا صد به مواد تازه و کشتار روز بينديشيد، مي‌توانيد در محاسبه‌ي نرخ سوددهي نيز رقم‌هاي بالاتري را به دست آوريد. پس اگر به سراغ مشاوره آشپزخانه صنعتي رفتيد، اين تاکتيک را هم با مشاور خود در ميان بگذاريد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Stephanie کيت نورثابت Michele Christiana Laura Ashley Tiffany شهيد سيد علي همت صالح Kristina Kimberly